Hisseler

1. Hisse

Özet
Toplam Hisse Sayısı 1 Hisse
Toplam Bağış Tutarı 900,00 TL

KURBAN PAYLAŞMAK DEMEK

“Umuda Koşanlar ile yolculuğumuz 2017 yılı Kurban Bayramı’nda başladı. En başta Sudan’a giderken yanımızda ‘üç-beş kurbanlık götürebilelim’ diye niyet etmiştik, oysa birkaç yıl içinde kendimizi yüz binlerce ihtiyaç sahibine ulaşırken bulduk. Gidilemeyen bölgelere gittik, sarılamayan yaraları sardık. Bu Kurban Bayramı’nda da sizlerden emanet aldığımız kurban bağışlarını Asya ve Afrika kıtasındaki 8 ülkede yüz binlerce kardeşimize ulaştırmayı planlıyoruz.”

Gamze Özçelik
Yönetim Kurulu Başkanı

2020 yılı Kurban Bayramı’nda 8.568 hayırsever bağışçımız için “Kurban Paylaşmak Demek”ti. Bağışlarınızla geçen yıl kurbanlarımız 7 ülkede 100 binden fazla kardeşimize can ve kan oldu.

 

Paylaştığınız kurbanları bu bayram da kardeşlerimize ulaştırmak için yola çıkıyoruz. Siz de kurbanınızı bizden uzaklardaki muhtaç kardeşlerimizle paylaşmak isterseniz Vacip Kurbanınızı Umuda Koşanlar Derneği’ne bağışlayabilirsiniz.

 

Bu yıl yurt dışı kurban hisse bedeli 900 TL.

Vacip Kurbanımı Nasıl Bağışlarım?

 

  • Web sitemizde online bağışla vekâletinizi Umuda Koşanlar Derneği’ne verdiğinizi onaylayarak kurbanınızı bağışlayabilirsiniz.

  • Kurban hisse bedelini hesap numaralarımıza yatırmak istediğinizde, açıklama kısmına mutlaka telefon numaranızı ve kurban sahibinin adını soyadını yazmanız gerekmektedir.

 

Yurt Dışından Nasıl Bağış Yaparım?

  • Yurt dışından bağış yapmak isterseniz döviz hesabımız üzerinden havale/eft yoluyla vacip kurbanınızı bağışlayabilirsiniz.

  • Yurt dışı kurban hisse bedeli: 90 Euro/110 USD’dır.

 

Kurbanımın Videosunu İstiyorum

 

  • Online bağışta açıklama kısmına “video istiyorum” yazarak,

 

  • Veya banka aracılığı ile havale/eft yaptığınızda açıklama kısmına ‘video istiyorum’

yazarak kurban videonuzu talep edebilirsiniz.

  • Videonuz Kurban Bayramı bitimiyle ekiplerimizin bölgelerden dönmesinin akabinde 2 hafta içinde telefon numaralarınıza iletilecektir.